Poniżej możesz zobaczyć kolorystykę niektórych tkanin, które wykorzystujemy i które sprawdzają się w naszej pracowni od lat. To tylko część z dostępnych tkanin – jeśli nie znajdujesz tu nic dla siebie, zapytaj nas o inne możliwości.

Jeśli chcesz zobaczyć próbki na żywo, zapraszamy do naszego butiku partnerskiego Polish Design. Możemy też wysłać do Ciebie wybrane próbki – koszt wysyłki próbek to 100 zł, które odejmujemy od ceny sukienki, jeśli zdecydujesz się na zamówienie.

BAWEGA

Nowoczesna tkanina ubraniowa z delikatnym połyskiem z dwóch stron. Materiał jest przyjemny w dotyku, przypomina bawełnę, jest oddychający. Tkanina jest plastyczna dzięki zastosowaniu wysokoskrętnych włókien poliestrowych. Zapamiętuje kształty oraz zagniecenia, które można rozprostować ręką, stąd bywa nazywana Memory. 95% poliester, 5% lycra.

Z tej tkaniny szyjemy między innymi modele Miriam i Vivien.

SPLINT PREMIUM

Splint Premium, jest najlepszą w swojej kategorii naturalną tkaniną wiskozową z zawartością lycry. Dzięki niej jest delikatnie elastyczny i świetnie układa się na ciele. Struktura tkaniny jest całkowicie matowa, co jest właściwością bardzo często poszukiwaną przez nasze klientki. Naturalny splot wiskozy bardzo dobrze cyrkuluje powietrze, co daje duże poczucie komfortu w użytkowaniu. Dodatkowo tkanina jest bardzo przyjemna dla ciała. 97% wiskoza, 3% lycra.

Z tej tkaniny szyjemy między innymi model Norma.

ŻORŻETA MARCHIANO

Marchiano jest elegancką tkaniną o gęstym splocie żorżetowym, dzięki któremu jest jest gładka, mięsista lejąca się. Delikatna, wygodna, przyjemna w dotyku. Wiskoza z niewielkim dodatkiem poliestru, dzięki któremu tkanina niemal się nie gniecie.

Z tej tkaniny szyjemy między innymi model Jesse James.